רעיונות מקוריים עבור ימי הולדת לבנות

זו השנה שלי
 מדי שנה הורים נתקלים בדרישה מחודשת מצד בתם למסיבת יום הולדת מקורית. אם בעבר, מסיבות ימי הולדת לבנות נחגגו בבית עם חברות טובות וכיבוד טעים וביתי, כיום קיימת דרישה לרעיונות מקוריים וסגנונות קולינאריים שונים.

 

מהי מקוריות?

מקוריות היא פעם רבות רעיונות ישנים ומוכרים שעליהם מלבישים חליפה חדשה בהתאם לדרישותיה של הילדה שחוגגת את יום ההולדת. חשוב לזכור כי יום הולדת הוא אירוע חברתי שמגדיר פעמים רבות את הסטאטוס החברתי של הילדה בכיתה. נכון להיום יש אנשי מקצוע רבים ובעלי ניסיון שיכולים לעזור לכם בתחום ימי הולדת לבנות. אלו יעזרו להורים להפיק את האירוע בצורה מוצלחת וזאת לאחר בדיקה קצרה הכוללת את הדברים הבאים:

  • גיל- הגיל של הילדה ישפיע בצורה ניכרת על הפעילויות ביום ההולדת.
  • תחביבים- מהם תחומי העניין שלה ושל חברותיה.
  • מוזמנים- מה כמות המוזמנים והאם מדובר על מסיבת בנות או מסיבה מעורבת.
  • תקציב- התקציב הקיים לחגיגה זו.

 

ימי הולדת לבנות- רעיונות מקוריים

הדבר הראשון והחשוב ביותר הוא לשאול את הילדה מה היא אוהבת ואילו פעילויות היו במסיבות של חברותיה. בהתאם לנתונים אלו ניתן יהיה להחליט על קונספט מקורי ליום ההולדת. חלק מהרעיונות המקוריים הם:

  • סדנה מהנה- לא מעוניינים לחגוג בין ארבעת הקירות המשמימים של הבית? לא יכולים כלכלית להתחיל ולשכור אולם אומועדון. הדרך הטובה ביותר היא לשאול את הילדה מי הן נבחרת הבנות האהובה עליה ולהזמין את כולן לסדנה מיוחדת. (סדנת איפור קעקועים, בישול, סטיילינג, תופים , שירה ועוד).
  • מסעדה- עריכת ימי הולדת לבנות בחדר פרטי במסעדה האהובה על כלת השמחה.
  • מסיבת ריקודים- הפעלה ומסיבת ריקודים עם הרפרטואר שהילדים מכירים ואוהבים. בנוסף, ניתן ללמד את הילדות את הריקוד הנחשב ביותר, כמו למשל זומבה ועוד.
  • ימי הולדת לבנות סטייל ערוץ האופנה- מסיבה שמושתתת על סטיילינג, אופנה, אביזרים, ביגוד, מסלול דוגמנות ביתי, איפור ועוד.

הדבר הכי חשוב בכל הפקה של יום הולדת, היא פשוט להקשיב לילד! לכל ילד יש את האופי שלו, את הדברים שהוא אוהב ופחות אוהב ולנכון חשוב להתאים כל אירוע והפעלה בהתאמה אישית לילד או הילדה החוגגים את האירוע!

הכותבת היא בעלת העסק זוהר אקטיבי - הפעלות לילדים לימי הולדת ועוד.

 

 

 


Share on Facebook
לא הבנתי