כך תתגבר על כאבי רגליים גם בגיל הצעיר

מילדים למתבגרים
רוב הגורמים לכאבי רגליים בגיל צעיר אינם משמעותיים, אולם חשוב מאוד לבדוק אותם מוקדם ככל האפשר כדי למנוע נזקים בלתי הפיכים. כאבי רגליים נחשבים תופעהדואגים לבריאות הרגליים שכיחה וזאת בשל העומסים החריגים הכרוכים בנשיאת משקל הגוף. גם ילדים נאלצים להתמודד עם עומסים דומים במגוון מצבים ולאורך זמן. אם מוסיפים לכך הרגלי תזונה לא נכונים או חוסר מודעות מצד ההורים, מקבלים סיטואציה בעייתית המחייבת מעורבות של איש מקצוע.

יש הרבה שיטות לטפל בכאבי רגליים בגיל צעיר. אחת השיטות המקובלות והטובות ביותר היא התאמת מדרסים לילדים. לאחר אבחון בעיות הליכה בגיל 3 וכל עוד הילד עדיין גדל, ניתן להתאים את מבנה השלד, הרגליים, הברכיים ואכן הירכיים. האבחון המקצועי חושף ליקויים ברגליים וגם יכול לאפשר טיפול מהיר בעקמת או גיבנת.

מה מיוחד במדרסים לנוער?
בני נוער הסובלים מכאבי רגליים כבר סיימו את תהליך הגדילה ולכן התאמת מדרסים מבוצעת עבורם בצורה שונה. אלו היתרונות של בחירת מדרסים לנוער:
-          תיקון נזקים במבנה השלד או עקמת בעמוד השדרה
-          שיפור אופן העמידה והקניית הרגלי הליכה נכונים
-          תיקון מנח כף הרגל בהליכה, בריצה או במהלך פעילות גופנית
-          שמירה על הליכה מתוקנת המביאה לגדילת הרגליים בזווית הנכונה
מבחינה טכנית אין הרבה הבדלים בין מדרסים לילדים לבין מדרסים למבוגרים.

המדרס הוא סוג של רפידה אותה ניתן להכניס אל הנעליים, בעיקר כדי לגרום לשיפור ביציבות וליצור נוחות אופטימאלית לאורך זמן. אפשר למצוא את המדרסים במגוון רחב של צבעים ולהתאימם לשיטות רבות.

הייצור של המדרסים מבוסס בין היתר על הדמיה ממוחשבת, סריקת כפות הרגליים של הילד וכן הלאה. המדרסים הם השקעה משתלמת עבור עתיד הילד והם חוסכים בהוצאות על טיפולים רפואיים יקרים. 

Share on Facebook
לא הבנתי