איך מארגנים בר מצווה?

מפיקים חגיגה
 הרגע הגדול כבר בפתח. מזה שנים שלא ארגנתם מסיבה או אירוע בלתי נשכח. חגיגת בר מצווה של היקר לכם מכול כבר בפתח ואתם רוצים להפיק ייחודיות ורגש. קוראים לזה הפעלות מיוחדות לבר מצווה או אפילו תשובה לשאלת השאלות של איך מארגנים בר מצווה. אספנו עבורכם כמה נקודות לארגון הנכון.

תכנון השלב הראשון

מה חשוב לדעת? האם הפעלות ומשחקים לבר מצווה יעשו את כל השאר? זהו רק חלק ממה שתצטרכו לקחת בחשבון. השלב הראשון הוא חיפוש בית כנסת לעלייה לתורה. מכאן, יהיה עליכם לפנות אל החזן, לשריין תאריכי לימוד ובמקביל לשריין מיקום בבית הכנסת כחצי שנה מראש. לימוד הפרשה יהיה מותאם לזמנים שלכם ומכאן היתרון של בחירת מורה שילמד את ילדכם באופן פרטני.

לבחור את המקום הנכון

אם אתם תרים אחר בר מצווה אולם אירועים, שהרי תוכלו לבחור כמה אלטרנטיבות. בין כל האירועים תוכלו למצוא אירועים המתקיימים בצהרי יום שישי או אפילו במוצאי שבת. לצרכים הללו, יהיה עליכם לקבוע מקומות כחצי שנה מראש. אם תחליטו להפיק את מסיבת המסיבות ביום חול, ראוי כי תדעו על עלויות זולות יותר בתחילת השבוע, בימות החורף בעוד סופי שבוע והפקת אירועים בימי הקיץ, יעלו לכם קצת יותר. גם כאן יהיה עליכם לאתר מקום כשנה לפני.

מאכלים לבת מצווה

הכיבוד הוא אחד מהחלקים החשובים והמורכבים יותר לארגון מוצלח של מסיבת בת מצווה, האם לבחור בקייטרינג יוקרתי, במסעדה שתספק שירות לאורחים, או אולי דוכני מזון לבת מצווה או עמדות מזון וממתקים? הבחירה אינה פשוטה אך במה שתבחרו – חשוב שהאוכל יהיה מתאים לכולם, כשר ברוב המקרים, וכמובן בעל כל התעודות והאישורים הרלוונטיים.

מוסיקה, בגדים וכל השאר

לאחר שמצאתם את הייעוד, תוכלו לעדכן ולבחור את המוסיקה שתתאים את עצמה לאקוסטיקה של המקום. חשוב לציין כי גם את הצלם יהיה עליכם לבחור על פי המלצות חברים, עבודות שיציג בפניכם ובעיקר עלות שאיננה מחשידה בעקבות היותה זולה למדי. ביגוד מומלץ לחיפוש כחודשיים לפני האירוע. את ההזמנות יש להפיק כחודש וחצי לפני.

אטרקציות ומיצגים

במסגרת בחירת אטרקציות ומיצגים, אם תבחרו בכניסה הולמת ומרגשת, תוכלו לשלב כנריות, זמרים או אפילו בובות אשר תחלפנה מלבושים כאלה ואחרים במסגרת השכרת מיצגים המשתנים מפעם לפעם.

בסיכום דבר, חשוב להתאים את האירוע על פי הרעיון המרכזי ולשתף את חתן בר המצווה לאורך כל התוכנית. אחרי הכול, האירוע הייחודי מתחיל ונגמר בבחירותיו שלו הוא.

  


Share on Facebook
לא הבנתי