בחירת קייטרינג לאירוע

מפיקים חגיגה
כיום ישנן אין ספור חברות קייטרינג המספקות ארוחות או תקרובת לאירועים החל מחברות גורמה מאד יקרות ועד לחברות קייטרינג עממיות, טעימות וזולות. לפני שאתם מתחילים לחפש חברת קייטרינג הגדירו לעצמכם כמה דברים בסיסיים על מנת להצליח עם השוואת המחירים ואלה הם:
·         מספר האורחים – עליכם להגדיר לעצמכם מסגרת של מספר אורחים. הדגרה זו חשובה מאד לגבי המחיר ולגבי השירות שתקבלו.
·       גיל האורחים – חשוב להגדיר האם מדובר באוכל לילדים בלבד, לבני נוער, לילדים ובני נוער ומבוגרים וכדומה.
·         אופי האוכל – אם אתם שומרי כשרות הגדירו לעצמכם האם מדובר באוכל בשרי או חלבי, או צמחוני, או טבעוני לשומרים על אורח חיים כזה.
·         שירותים נלווים – הגדירו לעצמכם האם אתם זקוקים לשירותים נלווים (מעבר לאוכל והגשתו) כגון: כסאות ושולחנות, מפות, סידורי פרחים וכדומה. יש חברות קייטרינג שמעניקות גם שירותים אלה ושכירתם במקום אחד יוזיל לבם את המחיר.
·      מסגרת תקציב – הגדירו לעצמכם מסגרת תקציב שתוכלו לעמוד בה. בדרך כלל מתמחרים קייטרינג לפי מחיר למנה. חשבו כמה אתם יכולים להוציא ואל תתפתו ליותר.
 

כיצד תבחרו קייטרינג?

לאחר שהגדרתם לעצמכם את כל הדברים הללו תוכלו להתחיל לברר ולחפש חברת קייטרינג שתוכל לספק לכם את כל הצרכים שלכם. ברור שיהיו חברות רבות שיכולות לספק לכם את הרצוי לכם בטווחי מחירים שונים, ועל מנת לבדוק זאת ולבחור מומלץ לעשות כמה פעולות:
המלצות מחברים או בני משפחה – המלצות אישיות לגבי טיב האוכל והשירות תמיד טוב לקבל ממי שכבר עבד עם הקייטרינג. חברים ובני משפחה יוכלו לעזור לכם בכך, אבל היזהרו כאשר הם מדברים על המחיר, כי הישראלים אוהבים להוריד קצת ממה ששילמו בפועל כדי לא להיראות פראיירים בעיני הזולת. אז קחו את המחירים שיגידו לכם ששילמו בערבון מוגבל.
חיפוש באינטרנט – כיום לרוב חברות הקייטרינג יש אתרים ובהם הם מציגים את השירות שלהם, סוגי האוכל השונים, תפריטים שונים וכדומה. תוכלו ללמוד רבות על חברות אלה גם באתרי פורטל בנושא זה שבהם אנשים המליצו עליהם או שביקרו אותם.
לכו לטעום – לאחר שתראו שתיים או שלוש חברות קייטרינג שיראו לכם, מומלץ לטעום את האוכל שלהם ולא להסתמך על תמונות בלבד. בקשו להגיע לאירוע שהם עושים או פשוט לבוא למטבח שלהם ולטעום. אם יראה לכם תוכלו לשבת עם מנהלי הקייטרינג ובו במקום להכין תפריט שיתאים לתקציב ולטעם שלכם יחד.
מאמר זה נכתב בתמיכת חברת Sodexo Benefits

Share on Facebook
לא הבנתי