בר/בת מצווה בגן אירועים, המדריך המלא

מפיקים חגיגה
רבים אשר צריכים לארגן אירוע של בר או בת מצווה עומדים בפני לבטים רבים. מה יהיה בקבלת הפנים? מי יהיה אחראי על המוזיקה? איזה צלם כדאי לשכור? האם לערוך אירוע צנוע בבית הכנסת או לשכור גם אולם אירועים? האם לערוך אירוע גדול, האם לבחור בגן אירועים או באולם אירועים? ועוד. המדריך הבא יעשה לכם מעט סדר בראש, ויסביר לכם מדוע כדאי לעשות אירוע בגן, ובמה כדאי להתחשב, אם זו באמת הבחירה.

יתרונות של בר/בת מצוה בגן אירועים

הבחירה לערוך אירוע בגן טומנת בחובה יתרונות רבים:
  • חיבור לטבע: משפחות חובבות טבע, צמחיה, עצים ונוף, ודאי ישמחו לשלב את כל האלמנטים הללו גם באירוע הפרטי שלהם. אירוע בגן הוא בעל אווירה מיוחדת, ואחרת מאירוע באולם. תחושת החיבור לטבע, והשמחה תחת כיפת השמיים מעניקים ייחודיות ואופי אחר, ויוקרתי לאירוע כולו.
  • יוקרה: אירוע בגן במקום באולם אירועים הוא לרוב בעל תחושה של יוקרה, וניתן ליצור בו אווירה מיוחדת, שקשה ליצור בצורה מלאכותית בתוך אולם.
  • כמות גדולה של אורחים: לרוב, אירוע בגן מאפשר לכם להזמין כמות גדולה יותר של אורחים מאשר אירוע באולם או במסעדה. שטחו של הגן הוא לרוב רחב ידיים, מה שמאפשר אכלוס גדול יותר בעת האירוע, ללא תחושה של מחנק או צפיפות. נוסף על כך, לרוב, בעלי הגן יהיו גמישים יותר בכל מה שנוגע לעניין הרזרבות, ויאפשרו לפתוח שולחן נוזף במקרה בו אורחים נוספים יחליטו להגיע

חסרונות של בר/בת מצווה במקום פתוח

לאירוע של בר או בת מצווה בגן אירועים חיסרון אחד עיקרי, אשר עשוי להיות משמעותי יותר מכל יתרון אחר. אם אתם מעוניינים לערוך אירוע בימי הקיץ החמים גן הוא בחירה מצוינת. גן אמנם מספק סביבה נעימה ויפה, אך הוא אינו מספק קורת גג במקרה של מזג אוויר סוער, ולכן אירועים בחורף אינם באים בחשבון. קצת גשם יכול להרוס אירוע שלם. אורחים רטובים, שולחנות רטובים, ואוכל רטוב עשויים לפגום לגמרי בהנאה. מה גם, שמערכות כמו הגברה, תאורה ומסכים עשויות להירטב בגשם, מה שעשוי להביא לסכנה של התחשמלות, ולכן לרוב, יאלצו בעלי המקצוע "לקפל" את החגיגה. נוסף על כך, אירועים אשר נערכים בקיץ, לרוב יהיו יקרים יותר, ותאלצו לשלם לספקים השונים ולאולם הרבה מאוד כסף.

חשבו על כל האספקטים

לפני שאתם מחליטים באיזה סוג של אירוע לבחור, חישבו היטב על כל האספקטים השונים. אם אתם ממילא מעוניינים לעשות אירוע בקיץ, גן אירועים יכול להיות בחירה טובה ומעניינת, אך אם אתם מוגבלים מבחינה כלכלית, ומעוניינים באירוע חורף, אולי כדאי שתחשבו פעמיים על הבחירה בגן.

Share on Facebook
לא הבנתי