שיטות להדפסה ייחודית של תמונת הבר מצווה

מפיקים חגיגה
זיכרון טוב הוא זכרון שלא יוצא מאיתנו כל כך מהר, זיכרונות שנשארים איתנו לטווח הרחוק הינם הזיכרונות שהשארנו בזכות תיעוד ברור, הרי לא סתם כל אירוע שאנחנו מגיעים או אפילו מפיקים, אנחנו דואגים שיהיה צוות צילום במקום (או לפחות מישהו עם מצלמה איכותית למדיי).

כיום, אירועים מקבלים פן חדש ונוצץ יותר מתמיד, אירוע כמו בר מצווה בשנות ה90 יכל להיות מצומצם מאוד, מצלם בודד של סטילס ועד לעוגת יום הולדת פשוטה, כיום, לאור הקידמה, אפשר לדאוג להפיק אירוע בצורה הרבה יותר גדולה ונוצצת, חלק בלתי נפרד מהאירוע זהו נושא האלבום, אלבום שלם אשר התמונות נבחרו בקפידה בעזרת בעלי השמחה והמשפחה.מזכרת מצויינת מבר המצווה

בין כל התמונות שיוצאות לאלבום (שלרוב, במצב דיגיטלי בלבד) ישנה תמונה או שתיים שמקבלות את תשומת הלב המלאה של בעלי השמחה, בין תמונה לשתיים אשר יוצאות להדפסה גדולה אשר הופכת לתיעוד הזיכרון המחויך מאותו ערב החגיגה, לפעמים הרבה יותר קל לבחור את התמונה מאשר לבחור את סוג ההדפסה.


ישנן כמה וכמה שיטות להדפסה של תמונת הדגל מאירוע הבר מצווה, להלן השיטות, ולא פחות חשוב, היתרונות מול החסרונות:

הדפסה על קנבס:
·         יש גבול דק מאוד בין אומנות ולבין זוהר, כלומר, כאשר אנחנו רוצים להדפיס תמונה שתיראה אומנותית, אנחנו נדפיסה על קנבס, הבד האיכותי של ציירים רבים אשר מכירים את הקנבס לעומק. רבים טוענים שקנבס הינו הבד הנוח ביותר לציור או הדפסה של תמונה גדולה שהופכת לאמנותית ביותר.

היתרונות: תמונה פשוטה יכולה להפוך ליצירת אמנות, בד שמתוח על מסגרת פשוטה מעץ שמציג את התמונה בצורה הכי ייחודית שאפשר
החסרונות: התמונה שיוצאת לא תיהיינה לעולם חדה כמו שתצא בשיטות הדפסה אחרות, מרחוק התמונה תיראה מעולה אך ממרחק של כמה צעדים תוכלו להבין שמדובר בבד אחרי הכל
הדפסה על זכוכית
·         לדעת רובנו, הדפסה על זכוכית הפכה להיות אבן הדרך הראשונה שהפכה אירועים כמו בר מצווה ובת מצווה מאוד דומים לאירועי החתונות הגדולות. הדפסות על זכוכית בעצם לוקחת את התמונה והופכת אותה ל"כמעט" מוצר מוזיאוני.
היתרונות: התמונה הופכת לנוצצת מתמיד, מראה יוקרתי וייחודי במיוחד.
החסרונות: בזכוכית כמו בזכוכית, הדפסה עליה יקרה יותר וכמובן, זכוכית היא דבר עדין, השתדלו לתלות אותה בביתכם במקום שלא יפריע לאחרים לעבור (כמו קירות מסדרונות וכד') וכמובן לא לתלות מעל מקומות אכילה וישיבה, לצורך הזהירות.

הדפסה על קאפה
·         על קאפה אפשר לעשות הרבה מאוד ואפשר לראות בה כשילוב מוצלח בין המראה יוקרתי ולבין המחיר הזול, למרות שהיא דיי עדינה, התמונה עדיין, יוצאת חדה במיוחד ומיוחדת במינה
היתרונות: הדפסה על קאפה הינה זולה יותר מרוב השיטות בארץ וכמובן, אומנתית לכל עין
החסרונות: קאפה היא מוצר עדין, במידה ותזיזו אותה מפה לשם, משם לפה, יכול מאוד להיות שהקצוות יתחילו לההרס ולהפוך ל"קצוות מפוצלים" של הקרטון. קאפה היא זולה אך אך במידה ושומרים עליה לטווח הרחוק, הזיכרון לא יאבד ויהפוך להיות תיעוד נהדר.

לקריאה נוספת אודות
ההבדל בין הדפסה על קאפה וסוגים אחרים

כל דרך שתבחרו, זיכרו, הדפסת תמונות הינה הדרך שלנו לשמר זיכרונות ולהפוך אותן לאבן דרך בחיינו, לא משנה מה נבחר, החשוב מכל הוא לשמור על התמונה בצורה נכונה, צחצוח מידיי פעם ואף לדאוג לא להפילן כמה שאפשר, תצליחו בשימור - כך גם הזיכרון יישאר לטווח הרחוק יותר. 


Share on Facebook
לא הבנתי