תקליטנים

אזור דרום

שנה אזור חיפוש:
דרום
נמצאו 0 נותני שירות בקטגוריה


תקליטן לבר מצווה


חגיגת בר מצווה כוללת, בין השאר, מוסיקה טובה שמתנגנת באירוע. אם זה כמוסיקת רקע או כמוסיקה לריקודים. כאשר אתם בוחרים תקליטן לבר מצווה חשוב להגיע עם 'כיוון'. מה זה אומר 'כיוון'?, אתם מכירים את המוזמנים שלכם- עדכנו אותו אם מדובר בחבר'ה צעירים וקופצניים או מבוגרים עם רוח צעירה או שמא מבוגרים אשר מתקשים לפזז בקלות על הרחבה. אז כפי שציינו- הכירו את האורחים שלכם וספרו לתקליטן עליהם.

גם בהגיעכם לפגישה עם תקליטן לבת מצווה כדאי להגיע מוכנים עם רשימת שירים ש'אתם לא יכולים בלעדיהם' וחשוב לכם שינוגנו. אם מוסיקה מזרחית היא 'מאסט' (או בדיוק להיפך) או שמוסיקה בסגנון 'טראנס' היא מחוץ לגבול- עדכנו את התקליטן.  אחרי שתמסרו לו את כל המידע הדרוש, שאלו לדעתו ושמעו את המלצותיו למוסיקה באירוע שלכם. אתם, כמובן, לא חייבים לקבל את דבריו אך זכרו שיש לו ניסיון רב בתחום וכדאי להקשיב ברוב קשב להמלצותיו של תקליטן לבת מצווה ולשקול אותן בהתאם.
אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.