צלמים

אזור מרכז

שנה אזור חיפוש:
מרכז
נמצאו 14 נותני שירות בקטגוריה
סיגל איילנד שילמן
סיגל איילנד שילמן
מופיע גם בסיווגים
סיגל איילנד שילמן הינה צלמת מקצועית, בעלת 20 שנות ניסיון. היא מתמחה בצילום בוקים לבת מצווה ולימי הולדת, בוקים לדוגמנות, צילומי תדמית, אלבומי משפחה והיריון ועוד. לפרטים נוספים – צרו קשר.
רמת השרון אוסישקין 76
סיגל איילנד שילמן
סיון פרג' - סטודיו לצילום
סיון פרג' - סטודיו לצילום
הקו המנחה אותי כצלם אומן באירוע המרגש בחייכם, הוא היכולת לעצור את הרגע, להנציח ולשמר אותו.
מושב נווה ירק
סיון פרג' - סטודיו לצילום
בנגיעה אחרת - שי פיירשטיין
בנגיעה אחרת - שי פיירשטיין
שי פיירשטיין - צילום בנגיעה אחרת....צילום איכותי ומקצועי - ללא פשרות! צילום המשלב יצירתיות, אמנות ואהבה רבה למקצוע ולמצלמה.
המלבן 5 גבעתיים
בנגיעה אחרת - שי פיירשטיין
צלם בר מצווה  studiomotek
סטודיו מותק- בועז צרפתי
מופיע גם בסיווגים
העבודה שלנו מקצועית ואינטימית וממזגת בתוכה אופנה, אומנות והרבה רגישות. להזמנת צלם בת מצווה/בר מצווה לחצו כאן
אחדות העבודה 22 גבעתיים
צלם בר מצווה  studiomotek
אולפני "השמן"

חטיבת גבעתי 17, נתניה
אולפני "השמן"
אורי מרשנסקי - צלם

עובדיה מברטנורה 15 תל אביב
אורי מרשנסקי - צלם
אורנית סייג - צלמת
מופיע גם בסיווגים

אלוף דן לנר 4 תל אביב
אורנית סייג צלם בת מצווה
ינשוף צלמים

תל אביב
ינשוף צלמים
סטודיו דבש

הרצליה, משכית 22
סטודיו דבש
פוטו רוממה

אורן 25, חיפה
פוטו רוממה
G סטודיו

אברבנאל 33 תל אביב - יפו
G סטודיו
סטודיו פוטוגן
רח' ויצמן 25, נתניה
סטודיו פוטוגן
צילום סגול
חיים הזז 5 חיפה
צילום סגול
סטודיו חיים צימן
כט בנובמבר 46 , בת ים
סטודיו חיים צימן


צלם לבר מצווה


צלם לבר מצווה מנציח את אחד מהרגעים המרגשים של ילדכם ושלכם ועל כן, ראוי שהתמונות שיוותרו בידיכם יהיו איכותיות מספיק. הדרכים המקובלות להגיע אל צלם לבר מצווה אולטימטיבי הן בעזרת המלצות מחברים, מאנשי מקצוע בתחום האירועים ומאינדקס אינטרנטי וכדומה. כל אחת מהשיטות יעילות בתנאי שאתם בודקים את תיק העבודות של הצלם וכן מבקשים לשוחח עם לקוחות שלו. אל תתפתו למחיר אטרקטיבי במיוחד ובדקו היטב את תוצרי עבודתו וסגנון הצילום המועדף עליו.

לאחר שקיבלתם החלטה לגבי בחירת צלם לבת מצווה או בר מצווה וצפיתם בעבודותיו, ערכו הסכם מסודר הכולל את עלות השרות, לוח הזמנים, כמות התמונות, מספר עותקי הוידיאו ועוד פרטים חשובים אחרים. לרוב, הצלם מציע 'חבילה סגורה' ובה מפורטים התנאים אך אין זה אומר שלא ניתן לנהל משא ומתן ולגמש את התוכנית מעט. טיפ חשוב נוסף עבור מי ששוכר צלם לבת מצווה הוא מתן הסבר מדויק לגבי המיקוד בתמונות. אל תשכחו להנחות את הצלם את מי הכי חשוב לכם לצלם ואלו אנשים חייבים להיות מונצחים באירוע שלכם.
אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.