צלמים

אזור צפון

שנה אזור חיפוש:
צפון
נמצאו 1 נותני שירות בקטגוריה
צלם בת מצווה sintov
י.סינטוב - צילום אירועים
הצילום הינו אחת הדרכים היפות ביותר לתעד ולהפוך את זכרונותיהם לבלתי נשכחים. אשמח לצלם בר מצווה/בת מצווה בעבורכם
כרכור /רח מצילתיים 24
צלם בת מצווה sintov


צלם לבר מצווה


צלם לבר מצווה מנציח את אחד מהרגעים המרגשים של ילדכם ושלכם ועל כן, ראוי שהתמונות שיוותרו בידיכם יהיו איכותיות מספיק. הדרכים המקובלות להגיע אל צלם לבר מצווה אולטימטיבי הן בעזרת המלצות מחברים, מאנשי מקצוע בתחום האירועים ומאינדקס אינטרנטי וכדומה. כל אחת מהשיטות יעילות בתנאי שאתם בודקים את תיק העבודות של הצלם וכן מבקשים לשוחח עם לקוחות שלו. אל תתפתו למחיר אטרקטיבי במיוחד ובדקו היטב את תוצרי עבודתו וסגנון הצילום המועדף עליו.

לאחר שקיבלתם החלטה לגבי בחירת צלם לבת מצווה או בר מצווה וצפיתם בעבודותיו, ערכו הסכם מסודר הכולל את עלות השרות, לוח הזמנים, כמות התמונות, מספר עותקי הוידיאו ועוד פרטים חשובים אחרים. לרוב, הצלם מציע 'חבילה סגורה' ובה מפורטים התנאים אך אין זה אומר שלא ניתן לנהל משא ומתן ולגמש את התוכנית מעט. טיפ חשוב נוסף עבור מי ששוכר צלם לבת מצווה הוא מתן הסבר מדויק לגבי המיקוד בתמונות. אל תשכחו להנחות את הצלם את מי הכי חשוב לכם לצלם ואלו אנשים חייבים להיות מונצחים באירוע שלכם.
אטרקציות לבר מצווה היצע האטרקציות לבר מצווה הוא רב ופופולארי. האטרקציות השונות נעות סביב נושא מסוים כגון- אומנות, ספורט, טרוויה ועוד. תתפלאו, אבל הן לא מיועדות לילדים בלבד. ישנן אטרקציות לבר מצווה רבות המשלבות פעילות מאתגרת גם למבוגרים, כמו 'מסע שורשים', אטרקציית לאס וגאס, תיפוף ועוד. כדאי להחליט על כיוון מסוים רוחני, אתגרי, הומוריסטי וכו' ולבדוק את האפשרויות בכל תחום. 'טעימה' ממכלול האפשרויות של אטרקציות לבר מצווה אטרקציית המסלול האלקטרוני– משחקים אלקטרונים שילדים (ולא רק) אוהבים: משיכת חבל אלקטרונית, אגרוף אלקטרוני, סימולטורים, היפודרום ו... אטרקציית 'לאס ואגס' - מסלול שנועד גם למבוגרים וכולל: מכונת מזל, רולטה, שולחן מאובזר של בלאק ג'ק, טקסס הולדם, ו... אטרקציית הלונה פארק- משחקים מאתגרים כגון: טבעת הקסם, מיני באולינג, משחק כוח המשיכה, מיני גולף, ו... אטרקציית הקרנבל– אוהלי קרנבל ובהם שפע הפעלות: צייד החייזרים, סופר קלאסיקו, לימבו, סקי בול ו... לסיכום- השוק רווי באטרקציות מהנות וייחודיות, ישנן אטרקציות מוצלחות יותר וישנן מוצלחות פחות, לכן מומלץ לא להתרשם רק ממראה אלא להגיע ולהתרשם מהפעלה בזמן אירוע.